Sale!

Postskriptum

Original price was: €18,90.Current price is: €8,90.

“Postskriptum” on kauaoodatud JÄRG iiri menuautori Cecelia Aherni üleilmsele bestsellerile “P.S. Ma armastan sind”, mis on osutunud juba sama populaarseks nagu esikteos!

Tootekood: ISBN 9789916964705 Kategooria:

Holly Kennedy abikaasa surmast on möödas seitse aastat. Kuus aastat mehe viimase kirja lugemisest, mis julgustas teda uut elu alustama. Holly on uhke vahepealsete aastate jooksul saavutatud arengu üle. Kuid kui tema poole pöördub abipalvega Gerry kirjadest inspiratsiooni saanud grupp inimesi, kes nimetab end PS. Ma Armastan Sind klubiks, leiab Holly end taas selle maailma lävepakult, mille selja taha jätmiseks ta on nii palju vaeva näinud.

Esiti vastumeelselt nõustub Holly klubi liikmeid abistama, kuigi seotus nende inimestega ähvardab lõhkuda rahuliku elu, mille ta usub end saavutanud olevat. Igaüks neist palub Holly abi, et oma lähedastele endast midagi tähendusrikast maha jätta. See viib naise erakordsele rännakule, mis paneb ta mõtlema, kas tulevikule avatud olemine tähendab mineviku reetmist ja mida tähendab kellegi igavesti armastamine …

PS. IGAL ARMASTUSLOOL ON ALATI VEEL MIDAGI ÖELDA.

„Postskriptum“ on kauaoodatud järg iiri menukirjaniku Cecelia Aherni tuntuimale armastusromaanile „P.S. Ma armastan sind”.

Tõlkija

Mirt Väli

Toimetaja

Angela Kristian

Kujundaja

Jan Garshnek

Ilmunud

2021

Köide

Kõvakaaneline

Lehekülgi

358